Click to order
Sīkdatņu politika
Šīs sīkdatņu politikas mērķis ir sniegt informāciju par izmantotajām sīkdatnēm vietnē COLORSALE.EU. Vietnes pārzinis ir SIA “ Baltic Color” (turpmāk – COLORSALE.EU) (reģistrācijas nr. 40103797149, juridiskā adrese: Anniņmuižas iela 13 – 12A, Rīga, LV-1029).
Sīkdatne ir teksta datne, kas parasti tiek ievietota interneta mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā. Tas var būt nepieciešams dažādiem mērķiem. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības mājas lapā. Sīkdatnes ļauj noteikt lietotāja iestatījumus (lietotājvārdu, izvēlēto valodu u. tml.). Tādējādi, vienā apmeklējuma reizē pārlūkojot dažādas vietnes lapas, jums iestatījumi nav jānorāda atkārtoti.
Apmeklējot COLORSALE.EU mājas lapu, lietotāja iekārtā tiek ievietotas sīkdatnes gan mājas lapas darbības uzlabošanai, gan arī apmeklētības statistikai un reklāmas nolūkos. COLORSALE.EU izmanto šādus sīkdatņu tipus:
  • Obligātās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs varētu pārlūkot vietni un izmantot tās funkcijas. Piemēram, iegaumēt veidnēs ievadīto informāciju sesijas laikā. Bez šīm sīkdatnēm nebūtu iespējams sniegt noteiktus vietnes pakalpojumus.
  • Funkcionālās sīkdatnes. Izmantojot šīs sīkdatnes, apmeklētāji var izvairīties no iestatījumu maiņas, katru reizi apmeklējot vietni. Šīs sīkdatnes palīdz atcerēties apmeklētāju izvēles un iestatījumus.
  • Analītiskās sīkdatnes. Analītiskās sīkdatnes parāda, vai apmeklētājs jau ir apmeklējis vietni. Šīs sīkdatnes palīdz izsekot lietotāju skaitu un viņu apmeklējumu periodiskumu, kā arī vāc informāciju vietnes pilnveidošanai.
  • Reklāmas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes mums ļauj fiksēt lietotāju apmeklējumus vietnē, lapās, kuras apmeklējāt pirms tam, un saites, kuras atvērāt. Šī informācija tiek izmantota, lai rādītā reklāma atbilstu lietotāju interesēm.
COLORSALE.EU izmanto ne tikai savas, bet arī trešo personu sīkdatnes: Google Analytics, Google TagManager, Facebook Pixel, Klix. Par šo sīkdatņu grupu izmantošanu lietotājs var sniegt savu piekrišanu pirms sīkdatnes ievietošanas. Tomēr par trešo personu sīkdatņu darbības mērķiem COLORSALE.EU neatbild un lietotājiem ar šo pakalpojumu sniedzēju sīkdatņu noteikumiem ir jāiepazīstas papildus.
COLORSALE.EU obligātās un funkcionālās sīkdatnes
Sīkdatne
Funkcija
Sīkdatnes darbības termiņš
privacyConsent
Saglabā lietotāja piekrišanu mājaslapas sīkdatnēm.
1 gads
rememberMe
Saglabā lietotāja autorizācijas informāciju mājaslapā.
7 dienas
paym-sesuser
Pircēja datu saglabāšana atsevišķas pirkuma sesijas laikā
30 minūtes
paym-sespass
Pircēja datu saglabāšana atsevišķas pirkuma sesijas laikā
30 minūtes
PHPSESSID
Saglabā lietotāja sesijas stāvokli lapu pieprasījumos.
Sesija

inwine.lv analītiskās sīkdatnes
Sīkdatne
Funkcija
Sīkdatnes darbības termiņš
__utma
Šo sīkfailu ir iestatījis Google Analytics, un to izmanto, lai atšķirtu lietotājus un sesijas. Sīkdatne tiek izveidota, kad tiek izpildīta JavaScript bibliotēka un nav __utma sīkfailu. Sīkdatne tiek atjaunināta katru reizi, kad dati tiek nosūtīti uz Google Analytics.
2 gadi
__utmc
Sīkfailu iestata Google Analytics un tas tiek izdzēsts, kad lietotājs aizver pārlūkprogrammu. Ga.js sīkfailu neizmanto. Sīkfails tiek izmantots, lai iespējotu savietojamību ar urchin.js, kas ir vecāka Google Analytics versija, un tiek izmantots kopā ar sīkfailu __utmb, lai noteiktu jaunas sesijas/ apmeklējumus.
Sesija
__utmz
Šo sīkfailu ir iestatījusi Google analytics, un to izmanto, lai saglabātu apmeklējuma avotu vai kampaņu, ar kuras palīdzību apmeklētājs sasniedza vietni.
6 mēneši
__utmt
Sīkfailu nosaka Google Analytics, un to izmanto, lai ierobežotu pieprasījumu līmeni.
10 minūtes
__utmb
Sīkdatni nosaka Google Analytics. Sīkdatne tiek izmantota jaunu sesiju/ apmeklējumu noteikšanai. Sīkdatne tiek izveidota, kad tiek izpildīta JavaScript bibliotēka un nav __utma sīkfailu. Sīkdatne tiek atjaunināta katru reizi, kad dati tiek nosūtīti uz Google Analytics.
30 minūtes
_gcl_au
Šo sīkfailu izmanto Google Analytics, lai izprastu lietotāju mijiedarbību ar vietni.
3 mēneši
_ga
Šo sīkfailu ir instalējis Google Analytics. Sīkdatne tiek izmantota, lai aprēķinātu apmeklētāju, sesiju, kampaņas datus un sekotu vietnes lietojumam vietnes analīzes pārskatā. Sīkdatnes saglabā informāciju anonīmi un piešķir nejauši ģenerētu numuru, lai identificētu unikālos apmeklētājus.
2 gadi
_gid
Šo sīkfailu ir instalējis Google Analytics. Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto vietni, un palīdz izveidot analīzes pārskatu par to, kā darbojas vietne. Apkopotie dati, tostarp apmeklētāju skaits, avots, no kurienes viņi nākuši, un lapas tiek saņemtas anonīmā formā.
24 stundas
_gat_gtag_UA_
Šis ir Google Analytics sīkfails, kas sniedz datus par unikāliem pārlūkprogrammas apmeklējumiem vietnē.
1 minūte
_gat_UA
Šis ir Google Analytics sīkfails, kur nosaukuma raksta elements satur tā konta vai vietnes unikālo identifikācijas numuru, uz kuru tas attiecas. Šī ir _gat sīkfaila variācija, kas tiek izmantota, lai ierobežotu Google reģistrēto datu apjomu vietnēs ar lielu datplūsmu.
1 minūte

COLORSALE.EU mārketinga sīkdatnes
Sīkdatne
Funkcija
Sīkdatnes darbības termiņš
tr
Izmanto Facebook, lai piegādātu virkni reklāmas produktu, piemēram, reālā laika solīšana no trešās puses reklāmdevējiem.
Sesija
_fbp
Šo sīkfailu ir iestatījis Facebook, lai pēc tam, kad apmeklētu šo vietni, tie tiktu rādīti Facebook vai digitālā platformā, kura nodrošina Facebook reklāmu.
3 mēneši
fr
Sīkdatni ir iestatījuši Facebook, lai rādītu lietotājiem atbilstošas ​​reklāmas – tās analizētu un uzlabotu. Sīkdatne arī izseko lietotāja uzvedību tīmekļa vietnēs, kurās ir Facebook Pixel vai Facebook sociālie spraudņi.
3 mēneši
klix-lastselectedcountry
Valsts telefona koda izvēle balstoties uz lietotāja IP adresi vai iepriekš izvēlētā telefona numura ārvalsts kodu
1 gads
rem-me-pass
Klix risinājumā atcerās iepriekš ierīcē autentificētus lietotājus
14 dienas
rem-me-user
Klix risinājumā atcerās iepriekš ierīcē autentificētus lietotājus
14 dienas
selected-user
Automātiski izvēlēties iepriekš izmantotu Klix pircēja profilu Klix risinājumā
14 dienas
safari-fix
Iespējot sīkdatņu piekļuves atbalstu Klix iFrame risinājumam Safari interneta pārlūkā
Neierobežots

Sīkdatņu ierobežošana vai dzēšana
Sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē uz sīkdatnes darbības termiņa laiku vai līdz brīdim, kad tās manuāli izdzēsīsiet. Jūs varat dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles. COLORSALE.EU mājas lapas lietotājs var dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes vai veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās turpmāk saglabāt. Brīdinām, ka daži pakalpojumi un COLORSALE.EU mājas lapas funkcijas pēc sīkdatņu bloķēšanas var nedarboties.

Made on
Tilda